Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

V soutěži o nejlepší střední školu roku 2019 uspěla ústecká zdrávka

Zdrávka Ústí
Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem byla na základě hlasování studentů a absolventů vyhodnocena jako nejlepší střední škola Ústeckého kraje za rok 2019. K tomuto úspěchu ředitelce školy Miroslavě Zoubkové popřál i hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Setkání se účastnila také vedoucí odboru školství Dagmar Waicová.
Tisková zpráva ze dne 12. února 2020
 

 
 

„Tohoto ocenění si velmi vážíme. Je pro nás motivací i nadále poskytovat kvalitní vzdělávání a podporovat příznivé školní klima. Především mě potěšila zpětná vazba na školu od našich absolventů,“ uvedla na setkání s hejtmanem ředitelka školy Miroslava Zoubková.

 

Škola zažívá v posledních letech dobré období. Její žáci se umísťují vysoko v různých odborných soutěžích. Jediné, co její ředitelku trápí, je fakt, že se již v nadcházejícím školním roce neotevře velmi oblíbený obor Záchranář. „Některá poslanecká rozhodnutí nemůžeme změnit, a ač jsem byla proti, náš osvědčený obor Záchranář se již na naší škole učit nebude. Bude se studovat jen na vysokých školách,“ konstatovala ředitelka s tím, že obor měl v Ústí tradici a úzce spolupracoval se Zdravotnickou záchrannou službou Ústeckého kraje či s německou stranou.

01
Ředitelka školy Miroslava Zoubková

02
Jednání se účastnila také vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy Dagmar Waicová (vpravo)

 

03

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 12.2.2020 / 12.2.2020 | Zveřejnit od: 12.2.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu