Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Školství, mládež a sportCesta: Titulní stránka > Školství, mládež a sport > Základní vzdělávání > Legislativa

 

POZNEJ EU!

Ústecký kraj, s podporou europoslance JUDr. Stanislava Polčáka, připravuje pro studenty středních škol a jejich pedagogický doprovod v termínu 30. 3. – 1. 4. 2020 výjezd do Štrasburku a jeho okolí.
 

 
 

Ústecký kraj, s podporou europoslance JUDr. Stanislava Polčáka, připravuje pro studenty středních škol a jejich pedagogický doprovod v termínu 30. 3. – 1. 4. 2020 výjezd do Štrasburku a jeho okolí.

Podmínkou je správné vyplnění znalostního kvízu o Evropské unii, který bude v termínu 3. – 24. 2. 2020 vyvěšen na webových stránkách Ústeckého kraje www.kr-ustecky.cz

Z úspěšných soutěžních týmů (vždy po 5 studentech s pedagogickým doprovodem) budou na konci února vylosovány 3 týmy, které budou odměněny výjezdem.

Náklady na cestu a ubytování jsou hrazeny kanceláří pana europoslance Polčáka.  

 

Podrobné informace o akci jsou uvedeny v dopise pana hejtmana a především v podmínkách soutěže, které jsou přílohou tohoto e-mailu.  

 

V případě jakýchkoliv nejasností se na mě neváhejte obrátit – na e-mail (zimova.j@kr-ustecky.cz) či telefonicky (gsm: 603 192 638, tel.: 475 657 858). 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Zimová
Vytvořeno / změněno: 20.1.2020 / 20.1.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu