Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Ústecký kraj ocenil studenty za bezpečnou práci v on-line prostředí

KPBI
V dnešní moderní době je znalost on-line prostředí nedílnou součástí našich životů. S používáním internetu je však spojená problematika elektronické bezpečnosti. Žáci a studenti základních a středních škol Ústeckého kraje se opět mohli zapojit do soutěže s projektem „Kraje pro bezpečný internet“ a vyhrát hodnotné ceny.
Tisková zpráva ze dne 14. ledna 2020
 

 
 

Na Krajském úřadě Ústeckého kraje se konalo předání cen výhercům krajského kola finále této soutěže. Ceny výhercům předal náměstek hejtmana pro oblast školství, mládeže a sport Petr Šmíd a Radmila Krastenicsová, předsedkyně výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost. Smyslem soutěže je podpora prevence v oblasti elektronické bezpečnosti mládeže a preventivní aktivity snižující míru elektronické kriminality na území jednotlivých krajů.

 

V rámci krajského finálového kola Kvízu první příčku v kategorii 8 – 12 let obsadila Eliška Fialová ze Základní školy Na Podlesí, Kadaň. V kategorii 13 let zvítězil Jakub Novák z Gymnázia Josefa Jungmanna, Litoměřice. V nejstarší kategorii byl nejúspěšnější Martin Kadlec z Gymnázia Děčín, druhý skončil Vojtěch Scato z Gymnázia Josefa Jungmanna, Litoměřice a třetí příčku obsadil Marek Boris ze SOŠ podnikatelská, Most.

 

„Chtěl bych vám všem poblahopřát. Všichni, co tu sedíte, jste vítězové. Pokračujte i nadále ve vzdělávání, protože se poté budete mít v životě dobře. Samozřejmě velké díky patří i pedagogům, kteří mají na vašem úspěchu nemalou zásluhu,“ uvedl náměstek hejtmana Petr Šmíd.


01
Na úřadě se konalo vyhlášení soutěže Kraje pro bezpečný internet

02
Cenu za první místo v kategorii 8 - 12 let získala Eliška Fialová. Diplom a upomínkové předměty jí předala Radmila Krastenicsová, předsedkyně výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost a Petr Šmíd, náměstek hejtmana

03
První v kategorii 13 let se stal vítězem Jakub Novák

 

04
V kategorii Kvíz Plus dominoval Martin Kadlec

 

05
Všichni ocenění soutěže

 

 

 


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 14.1.2020 / 14.1.2020 | Zveřejnit od: 14.1.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu