Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hamerským truhlářům se dařilo

Truhlář
V Děčíně se uskutečnilo regionální kolo Ústeckého a Libereckého kraje Mistrovství České republiky oboru Truhlář. Za SOŠ Litvínov – Hamr se klání zúčastnili žáci třetího ročníku Ludvík Steuter a Petr Lukele.
Tisková zpráva ze dne 10. ledna 2020
 

 
 

„Soutěžící byli postaveni před úkol vyrobit rámeček na konstrukční spoje podle výkresové dokumentace. Na práci byl stanoven časový limit pět hodin“, prozradil vedoucí dílen SOŠ Litvínov -Hamr Miroslav Findeis. „Oba kluci se úkolu zhostili se ctí, jsme na ně pyšní,“ uvedl.

V konkurenci dvanácti soutěžících si nejlépe vedl Ludvík Steuter, prvním místem si zajistil postup do republikového finále soutěže, které proběhne 26. února v Brně. Druhý skončil Štěpán Drda z Varnsdorfu. Na třetí příčce se umístil Pavel Pešír z děčínské školy.

„Děkuji všem, kteří se na přípravě žáků podíleli, vítězi gratuluji a pevně věřím, že naši školu bude úspěšně reprezentovat i v republikovém finále,“ dodala ředitelka školy Jitka Francírková.

01

                         Ludvík Steuter zvítězil v regionálním kole Mistrovství České republiky v oboru Truhlář


 


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 10.1.2020 / 10.1.2020 | Zveřejnit od: 10.1.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu