Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Na krajském úřadě bylo podepsáno memorandum ohledně litoměřické nemocnice

Memorandum LTM nemocnice
Na základě rozhodnutí Zastupitelstva Ústeckého kraje ze dne 9. prosince 2019 bylo na Krajském úřadu Ústeckého kraje podepsáno Memorandum o společném záměru kraje a města Litoměřice dlouhodobě zajistit provoz Nemocnice Litoměřice, a. s. prostřednictvím její integrace do páteřní sítě zdravotnických zařízení v Ústeckém kraji a jejího začlenění do společnosti Krajská zdravotní, a. s.
Tisková zpráva ze dne 19. prosince 2019
 

 
 

Podpisem spolupráci stvrdily všechny zainteresované subjekty – za Ústecký kraj hejtman Oldřich Bubeníček, za Krajskou zdravotní, a. s. předseda představenstva Jiří Novák a místopředseda Radek Scherfer, za Nemocnici Litoměřice, a. s. předseda představenstva Radek Lončák a za město Litoměřice starosta Ladislav Chlupáč.

Pro Ústecký kraj má spolupráce s městem Litoměřice za cíl a prioritu uspokojování potřeb občanů a ochranu veřejného zájmu, kterým je péče o jejich zdraví.

01
Zleva: hejtman Oldřich Bubeníček, předseda představenstva KZ Jiří Novák a místopředseda Radek Scherfer

02
Za litoměřickou nemocnici podepsal memorandum Radek Lončák, předseda představenstva (vlevo) a za město Litoměřice starosta Ladislav Chlupáč (uprostřed)

 

 

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 19.12.2019 / 19.12.2019 | Zveřejnit od: 19.12.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu