Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Korejci podepsali memorandum o spolupráci se Střední průmyslovou školou v Ústí nad Labem

Korejci memorandum
V návaznosti na nedávnou návštěvu jihokorejské delegace v Ústeckém kraji se náměstek hejtmana pro školství Petr Šmíd zúčastnil slavnostního podpisu memoranda o spolupráci mezi jihokorejskými institucemi z města Gyeongju, UJEP a Střední průmyslovou školou v Ústí nad Labem.
Tisková zpráva ze dne 18. prosince 2019
 

 
 


Memorandum podepsala ústecká průmyslovka s Gyeongju Business High School. Účelem této dohody o spolupráci je rozšíření a posílení globálních vzdělávacích programů na obou středních školách, přispívání k rozvoji výměnného programu pro studenty a rozvíjení možností odborného vzdělávání zaměstnanců mezi oběma subjekty. „Podporuji partnerství mezi oběma vzdělávacími institucemi. Je to krok správným směrem,“ uvedl náměstek hejtmana Petr Šmíd. Za UJEP se akce zúčastnil prorektor pro rozvoj a kvalitu Jaroslav Zuckerstein a za střední školu její ředitel Jaroslav Mareš.

01
Příprava podpisu memoranda o spolupráci

02
Jong-Soo Kim, generální ředitel centra pro zahraniční styky Korejské republiky a ředitel školy Lee Sang Myoung při podpisu memoranda. Vpravo ředitel SPŠ Jaroslav Mareš a vedle něj náměstek hejtmana pro školství Petr Šmíd 

 

03
Čtvrtý zleva stojí Jaroslav Zuckerstein, prorektor pro rozvoj a kvalitu UJEP

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 18.12.2019 / 18.12.2019 | Zveřejnit od: 18.12.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu