Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hejtman přijal úspěšné aerobičky z lounského oddílu

Aerobik
Jako první Češka obhájila letos v říjnu v holandském Leidenu Adéla Citová světový titul ve sportovním aerobiku. Talentovaná sportovkyně si ke zlatu připsala ještě druhé místo v závodě dvojic. Její partnerkou byla Karolína Jánská.
Tisková zpráva ze dne 13. listopadu 2019
 

 
 

Obě sportovkyně Juniorského fitness klubu Louny si společně s jejich trenérkou Jitkou Hofmannovou pozval hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, aby jim poblahopřál k tak výbornému výsledku. „Už jen dostat se do nejužšího finále je úspěch. Ale obhájit prvenství? To je vážně paráda,“ konstatovala Citová s tím, že pro příští rok má cíl pro světový šampionát ve Francii jasný – zkusit potřetí v řadě v kategorii jednotlivkyň zvítězit. Sama dobře ví, že to bude hodně těžké.

Letošní sezona skončila pro lounský klub velmi úspěšně, ale již v dubnu příštího roku se uskuteční v Lounech nominační závody mimo jiné na evropský šampionát, který se uskuteční v Ostravě.

01
Kromě dvou děvčat a jejich trenérky se setkání účastnil také náměstek hejtmana Stanislav Rybák (vlevo)

02
Karolína Jánská (vlevo) a Adéla Citová

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 13.11.2019 / 13.11.2019 | Zveřejnit od: 13.11.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu