Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Nominujte kandidáty na Cenu náměstka za významný přínos ve školství

Cena náměstka
Náměstek hejtmana Petr Šmíd ve spolupráci s odborem školství, mládeže a tělovýchovy Ústeckého kraje vyhlašuje již třetí ročník „Ceny náměstka za významný přínos ve školství“.
Tisková zpráva ze dne 5. listopadu 2019
 

 
 

Vyzýváme tímto pracovníky ve školství (ředitele, pedagogy a ostatní), ale i širokou veřejnost, aby zasílali své návrhy kandidátů. Ocenění je určeno pracovníkům v oblasti školství na území Ústeckého kraje za mimořádnou, kvalitní a obětavou činnost, za kterou zasluhují veřejnou poctu a poděkování.


Více informací včetně příslušných formulářů naleznete na: https://www.kr-ustecky.cz/nominujte-kandidaty-na-cenu-nam-stka-za-vyznamny-p-inos-ve-skolstvi/d-1737069

 

Návrh lze podat poštou (rozhoduje datum na podacím razítku pošty), datovou schránkou, prostřednictvím e-podatelny, nebo osobně na podatelnu Krajského úřadu Ústeckého kraje, nejpozději do 29. 11. 2019.

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 5.11.2019 / 5.11.2019 | Zveřejnit od: 5.11.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu