Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Veletrh Krušnohorský Byznys Day zaplnil chomutovské divadlo

Byznys Day 2019
Okresní hospodářská komora v Chomutově uspořádala v Městském divadle Chomutov 4. ročník veletrhu obchodních příležitostí Krušnohorský Byznys Day. Akce se uskutečnila pod záštitou primátora Statutárního města Chomutova Marka Hrabáče a za podpory Ústeckého kraje a Hospodářské a sociální rady Ústeckého kraje. Partnerem veletrhu bylo také Inovační centrum Ústeckého kraje.
Tisková zpráva ze dne 29. října 2019
 

 
 

Součástí veletrhu byly odborné přednášky pro vystavovatele a žáky středních škol. „Chceme-li, aby se úspěšně rozvíjel náš region, musíme usilovat o co nejužší spolupráci mezi firmami uvnitř. Proto je třeba, aby se podnikatelé pravidelně setkávali. Proto je tu Byznys Day,” uvedl krajský radní pro investice Ladislav Drlý.

Veletrhu se zúčastnilo 52 vystavovatelů z oborů strojírenství, automotive, stavebnictví, výroby, truhlářství, elektrotechniky, logistiky, lisování, montáže strojů a zařízení, obrábění a dalších. 

Narůstající zájem o účast vystavovatelů z české a z německé strany Krušnohoří potvrzuje, že veletrh, který je v Ústeckém kraji v této formě ojedinělý, získává na oblíbenosti. Zástupci společností využili účasti na veletrhu k získání nových kontaktů, navázání spolupráce a komunikaci s potencionálními přeshraničními obchodními partnery.


01
Letošního ročníku se zúčastnil rekordní počet 52 vystavovatelů

 


02
Na veletrh zavítali žáci středních škol

 

03
     Třetí zprava Luboš Trojna, zástupce ředitele KÚ, vedoucí odboru kancelář hejtmana

04
Žáci se zúčastnili také odborných přednášek

 


 

 


 


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 29.10.2019 / 29.10.2019 | Zveřejnit od: 29.10.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu