Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

V Děčíně na veletrhu se žáci rozhodovali o dalším vzdělání

01
Žáky devátých tříd základních škol již brzy čeká důležité rozhodnutí, kam nasměrují svou vzdělávací a profesní dráhu. S tím jim mají pomoci veletrhy vzdělávání, které se konají ve velkých městech kraje, tentokrát v Děčíně, v obchodním centru Pivovar. Hejtman Oldřich Bubeníček tyto vzdělávací akce rád navštěvuje a nenechal si ujít ani tu děčínskou.
Tisková zpráva z 25. října 2019
 

 
 

Jednalo se již o 22. ročník veletrhu vzdělávání Škola Děčín, na kterém se prezentovalo třicet středních škol nejrůznějšího zaměření, dále významné firmy či instituce (např. ČEZ, ČVUT, KZ a.s., ZZS ÚK) působící v regionu v roli zaměstnavatelů. Své stanoviště zde měl také Úřad práce.

 

Veletrh byl určen především žákům 9. tříd základních škol a jejich rodičům, aby mohli porovnat nabídku škol a rozhodnout, kam jít studovat. Návštěvníci měli možnost se zde zeptat učitelů i studentů na cokoliv, co je o dané škole zajímá. Kromě informací o samotném studiu zde zjistí i to, jaké jsou možnosti dalšího uplatnění.

 

Kromě hejtmana Bubeníčka žáky pozdravil také Ondřej Smíšek, děčínský radní pro sociální oblast a IT technologie, a Vlastislav Hlaváč z Úřadu práce.

 

1
Veletrh zahájil ředitel Evropské obchodní akademie Jiří Petrášek spolu s hejtmanem Bubeníčkem, Ondřejem Smíškem a Vlastislavem Hlaváčem

2
Stanoviště Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje

3
Veletrh se konal v historických prostorách děčínského Pivovaru

4


 


 

 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 25.10.2019 / 25.10.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu