Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Ústecký kraj projednával Studii terénní cyklistiky

Terénní cykloturistika
Na půdě Krajského úřadu Ústeckého kraje se konala schůzka všech aktérů v oblasti terénní cykloturistiky Ústeckého kraje. Předmětem jednání byla vznikající studie terénní cyklistiky v Ústeckém kraji, která bude primárně zaměřena na rozvoj terénní cykloturistiky, podporu podnikání a volnočasové aktivity s tím spojené. Zhotovitelem studie bude Česká Moutainbiková asociace, z. s. (ČEMBA), jejíž zástupce na schůzce zhodnotil celkovou situaci v České republice.
Tisková zpráva ze dne 25. října 2019
 

 
 

Zástupci terénní cyklistiky v Ústeckém kraji, např. Horského spolku Adolfov, Telnice Trails, MTB Work, TrailVision Jirkov a zástupci samospráv, konkrétně Ústeckého kraje, Děčína a Ústí nad Labem diskutovali především o možných lokalitách na terénní turistiku a nutnosti dodržování legislativních pravidel při budování single tracků.

 

„Prioritou Ústeckého kraje v oblasti cykloturistiky nadále zůstává dokončení výstavby poslední ze čtyř páteřních cyklostezek Ústeckého kraje, kterou je cyklostezka Ohře. Nicméně Studie terénní cyklistiky v Ústeckém kraji bude odrazovým můstkem a koncepčním materiálem pro plánování a možnost financování terénní cyklistiky z rozpočtu Ústeckého kraje s finanční spoluúčastí přilehlých obcí“, uvedl k záměru Ústeckého kraje náměstek hejtmana pro regionální rozvoj a cestovní ruch Zdeněk Matouš.


01
Krušnohoří nabízí mnoho tras pro terénní cyklistiku

02

 

03

 

05

 

06
Trasy jsou v okolí Klínovce a Klínů.

 
 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 25.10.2019 / 25.10.2019 | Zveřejnit od: 25.10.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu