Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Ústecký kraj se prezentuje na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

Mezinárodní veletrh strojírenství
Ústecký kraj se ve dnech 7. až 11. října prezentuje na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Expozice Ústeckého kraje, stejně jako v minulých letech, dává prostor pro prezentaci regionálním firmám působícím ve strojírenství, případně v oborech s vyšší přidanou hodnotou. Kraj chce ukázat vysokou technologickou vyspělost a zároveň dát prostor firmám k navázání nových kontaktů.
Tisková zpráva ze dne 10. října 2019
 

 
 

V rámci 61. ročníku veletrhu spojil Ústecký kraj své úsilí v rámci platformy pro uhelné regiony s krajem Moravskoslezským, a to formou společné expozice. Mezinárodní strojírenský veletrh se jeví jako vhodná příležitost pro prezentaci obou regionů s jasnou vizí a potenciálem pro technologický rozvoj. Struktura ekonomiky a obdobné problémy svedly oba kraje v rámci platformy pro uhelné regiony dohromady, a daly tak vzniknout společné expozici. Symbolického stvrzení vzájemné spolupráce se za Ústecký kraj ujal Martin Klika, 1. náměstek hejtmana a za kraj Moravskoslezský ředitel úřadu Tomáš Kotyza.

Reportáž z akce najdete zde: https://polar.cz/zpravy/moravskoslezsky-kraj/cely-ms-kraj/11000017643/veletrh-v-brne-muze-byt-zivotni-prilezitost-ms-kraj-prezentuji-chytre-technologie

01
1. náměstek hejtmana Martin Klika (druhý zprava).slavnostně otevřel společnou expozici Ústeckého a Moravskoslezského kraje (v zastoupení Tomáše Kotyzy, třetí zleva).

02

 

03

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 10.10.2019 / 10.10.2019 | Zveřejnit od: 10.10.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu