Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Úspěch děčínské školy na soutěži Flora Olomouc

Flora Olomouc
Stalo se pravidlem, že Střední škola zahradnická a zemědělská A. E. Komerse v Děčíně – Libverdě, pravidelně jezdí se žáky soutěžit na nejrůznější floristická klání. Letos jich bylo několik a pomyslným vrcholem sezóny byla účast na podzimní etapě celostátní výstavy Flora Olomouc. Za školu se účastnili Poháru podzimní Flory 2019 Vlastimil Kucharovič a Kateřina Klápová.
Tisková zpráva ze dne 10. října 2019
 

 
 

Odborná hodnotící komise přiřadila jednotlivým školám za vytvořená díla body, jejichž celkový součet rozhodl o celkovém pořadí. Škola v Libverdě získala nejvyšší počet bodů, tudíž přivezla do Děčína zlatý pohár za první místo. Oba žáci školu výborně reprezentovali a kromě nich patří dík i učitelce odborného výcviku Bc. Karolíně Žáčkové, která je oba na soutěž připravila. Zároveň je to vynikající reprezentace školy v jiných regionech naší republiky. Z dosažených výsledků je tedy i ostatním školám zřejmé, že vzdělávání a odborná příprava jsou na naší škole jasnou prioritou.

01
Vlastimil Kucharovič při práci.

02
Kateřina Klápová.

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 10.10.2019 / 10.10.2019 | Zveřejnit od: 10.10.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu