Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Ústecký kraj ocenil nejlepší pracovníky v sociálních službách

Pracovník
Zámek Větruše se stal místem konání vyhlášení 3. ročníku ankety „Pracovník roku v sociálních službách“. Ústecký kraj tak chtěl v Týdnu sociálních služeb (7. – 13. října 2019) ocenit mimořádnou a obětavou práci zaměstnanců z této oblasti. Mezi tuctem oceněných byl i jeden muž. Osobně poblahopřát přijel pracovníkům hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.
Tisková zpráva ze dne 9. října 2019
 

 
 

Ten si nesmírně váží náročné a finančně nedoceněné práce lidí v sociálním sektoru. „Je to práce složitá a ne každý je schopen tuto práci vykonávat. Byly případy, kdy člověk skončil v této sféře již po čtrnácti dnech. O to víc si vážím vaší práce,“ řekl k nominovaným hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Společně s Petrou Lafkovou, vedoucí odboru sociálních věcí, předal dvanácti lidem pamětní list, květinu a malý dárek.

Do 3. ročníku ankety „Pracovník roku v sociálních službách v Ústeckém kraji" pro rok 2019 bylo nominováno 15 pracovníků v oblasti sociálních služeb a to jednak přímo poskytovateli sociálních služeb nebo přímo jejich uživateli těchto sociálních služeb. Již v minulém roce bylo dohodnuto, že s ohledem na nízký počet nominovaných dojde k ocenění všech.

01
Hejtman Oldřich Bubeníček společně s vedoucí odboru sociálních věcí Petrou Lafkovou na Větruši.

02
Na Větruši se konalo vyhlášení výsledků ankety Pracovníku roku v sociálních službách.

 

03
Ocenění 3. ročníku ankety.

 

04

 

05
Mezi oceněnými byl i jeden muž.

06
Společná fotografie.

 

 
 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 9.10.2019 / 9.10.2019 | Zveřejnit od: 9.10.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu