Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hejtman přijal pozvání starosty Meziboří a zavítal do Krušných hor

Meziboří
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček přijal pozvání od starosty města Meziboří Petra Červenky, kde na radnici nejprve společně diskutovali o situaci ve městě, o zrealizovaných investičních akcích a těch akcích, které teprve probíhají. V současné době je realizován projekt „chodník mezi Litvínovem a Meziboří“.
Tisková zpráva ze dne 7. října 2019
 

 
 

Starosta pozval hejtmana i do základní školy, kde probíhá na etapy její rekonstrukce. Nahlédli také do kulturního zařízení. Tam starosta Červenka informoval hejtmana o čerpání financí z rozpočtu Ústeckého kraje (např. na sociální zařízení v kulturním zařízení či na plošinu pro invalidy).

Poté navštívili Domov sociálních služeb Meziboří, p. o., kde byli přivítáni ředitelkou Marcelou Kačalovou. Ta jim nabídla stylový uvítací ceremoniál s chlebem a solí. Poslední zastávkou hejtmana ve městě v Krušných horách byla prohlídka budovy SČVAK, kde si hejtman Bubeníček pod odborným dohledem zástupců Severočeské vodárenské společnosti prohlédl budovu na úpravnu vody.

01
Hejtman navštívil starostu Meziboří Petra Červenku.

02
Prošli si útroby základní školy.

 

03
Tradice přivítání chlebem a solí.

 

04
S tiskovou mluvčí SČVK Ivetou Kardiánovou (vlevo). 

 

05
Na prohlídce areálu, kde se také upravuje voda.

 

06

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 7.10.2019 / 7.10.2019 | Zveřejnit od: 7.10.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu