Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Žáci teplické hotelovky obslouží šest prezidentů najednou

01
Opravdu náročná práce pro Pražský hrad čeká zhruba padesátku žáků teplické Hotelové školy ve čtvrtek 3. října 2019, kdy odjedou do sídla prezidenta republiky v Lánech. Zde se setkají prezidenti států tzv. Visegrádské skupiny (V4), rozšířené o prezidenty Slovinska a Srbska.
 

 
 

V jeden den tak žáci Hotelové školy obslouží vedle českého prezidenta Miloše Zemana, prezidentku Slovenské republiky Zuzanu Čaputovou, prezidenta Polské republiky Andrzeje Dudu, prezidenta Maďarské republiky Jánose Ádera, prezidenta Republiky Slovinsko Boruta Pahora a prezidenta Srbské republiky Aleksandara Vučiče.

 

Žáci Hotelové školy vyjedou za prací pro Pražský hrad již po 34. a setkají se s celkově 35. hlavou státu, včetně dvou našich prezidentů. Řadu představitelů obsloužili vícekrát, „rekordmanem“ je bývalý slovenský prezident Ivan Gašparovič, toho žáci školy obsloužili celkem čtyřikrát.

 

Zdroj: Jiří Nekuda, Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, příspěvková organizace

 

 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 27.9.2019 / 27.9.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu