Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web > Krajský úřad > Dotazy a odpovědi dle zákona č. 106/1999 Sb.

 

Žádost

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 6. 9. 2019.
 

 
 

Dotaz žadatele:

„Dobrý den,

Zajím se o uzavření silnice Budyně nad Ohří – Písty – Doksany.

Již od dubna 2019 je silnice uzavřená a objížďka vede přes obec Nížebohy, není to veliká objížďka, ale přesto pár kilometrů a minut to je – benzín, čas, to vše se po dobu objížďky načítá, jezdím denně do zaměstnání.

Vím, že se na silnici opravuje mostek, podle délky opravy to ale spíše vypadá, že se tam staví dvouproudá dálnice.

Ráda bych se o této stavbě dozvěděla více.

Dle zákona 106/1999 o svobodném přístupu k informacím, vás proto žádám o celkový harmonogram prací na zmíněné silnici, dále by mě zajímal rozpočet této stavby a průběh výběrového řízené.

Tato silnice byla uzavřená již před cca 2 roky, kdy se dělal celý nový povrch a teď najednou se tam přes 5 měsíců znovu opravuje mostek.“.


Odpověď:

Na základě Vaší žádosti o poskytnutí informace ve smyslu zákona č. 106/1999 Sb.,
o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů Vám v souvislosti s uzavřením silnice Budyně nad Ohří – Písty – Doksany, níže sdělujeme odpovědi:

1.   Celkový harmonogram prací na zmíněné silnici Vám nemůžeme poskytnout, neboť opravu komunikace provádí správce silnice, a to Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace.

Krajský úřad Ústeckého kraje provádí rekonstrukci mostního objektu 118-65 Písty, a zde byly zahájeny stavební práce 18. 3. 2019 a dokončeny budou pravděpodobně 16. 9. 2019.

 

2.   Náklady na opravu zmíněné komunikace Vám nemůžeme poskytnout, neboť opravu komunikace provádí správce silnice, a to Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace.

Rozpočet rekonstrukce mostního objektu 118-65 Písty je veřejně přístupný v registru smluv pod ID smlouvy 6684651, přímý odkaz https://smlouvy.gov.cz/smlouva/7219835, a činí 5 782 327,93 Kč bez DPH.

 

3.   Průběh výběrového řízení na opravu zmíněné komunikace Vám nemůžeme poskytnout, neboť opravu komunikace provádí správce silnice, a to Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace.

Průběh výběrového řízení na rekonstrukci mostního objektu 118-65 Písty je uveřejněn na profilu zadavatele pod ID Veřejné zakázky VZ0051990, v archivu dokumentů, přímý odkaz https://www.tenderarena.cz/profil/detail.jsf?identifikator=Usteckykraj.

O poskytnutí informací ve smyslu zákona č. 106/1999 Sb., na uzavření silnice Budyně nad Ohří – Písty – Doksany musíte požádat Správu a údržbu silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace.

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 16.9.2019 / 16.9.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu