Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Návštěva v dětském domově Lipová u Šluknova s překvapením

DD Lipová
Do našeho dětského domova v Lipové u Šluknova zavítal Michal Vyskočil z Rumburku (mezi kamarády zvaný Wisky), aby dětem předal výsledek své osobní aktivity.
Tisková zpráva 9. září 2019
 

 
 

Michal je nejen sportovec tělem a duší, ale i člověk oplývající velkým srdcem a ryzím altruismem, kdy snoubil své schopnosti se svými vlastnostmi a uspořádal 1. ročník Dobročinného turnaje fanklubů v kopané, během kterého oslovil nejen přímé aktéry, ale i veřejnost či místní firmy, zda-li by mu nepomohli se sbírkou sportovního náčiní a nářadí či finančních prostředků k jejich zakoupení.

Výsledkem, který doslova všem vyrazil dech, pak bylo jejich neuvěřitelné množství. To bylo radosti. Děti chvíli ohromeně koukaly a za chvilku už si hrály s míči, které zastupovaly snad všechny míčové hry, na které si jen člověk vzpomene - fotbal, basketbal, volejbal, rugby, stolní tenis atd.

Své sportovní zastoupení mezi darovanými předměty měla cyklistika v podobě kola, posilování činkami a rotopedem, vodní sporty potápěčskými a plaveckými brýlemi. Na své si pak určitě děti přijdou při hraní badmintonu, kriketu, šipek aj. Jako pomyslnou třešničkou na dortu pak bylo předání poukazu od Fotbalparku Liberec, který pro náš dětský domov uspořádá profesionální turnaj, včetně vyhlášení výsledků a předání cen.

Velké díky Wiskymu, stejně velký respekt všem, kteří se rozhodli dětem z našeho dětského domova, prostřednictvím sportovních aktivit, zkvalitnit trávení volného času a kterým není lhostejný jejich osud.

Zpracoval: Děti a zaměstnanci DD Lipová u Šluknova

01
Děti byly z dresů i sportovního náčiní nadšené.

02
Děti z DD Lipová na Děčínsku.

 

 
 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 9.9.2019 / 9.9.2019 | Zveřejnit od: 9.9.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu