Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Žáci gastronomických oborů v Chomutově mají nové učebny

Učebny Chomutov
Ještě před začátkem nového školního roku se na Střední škole technické, gastronomické a automobilní Chomutov, v areálu Cihlářská 4132, uskutečnilo slavnostní otevření nových učeben teoretické výuky pro žáky gastronomických a zemědělských oborů. Akce se zúčastnil náměstek hejtmana Ústeckého kraje Petr Šmíd, radní Ústeckého kraje Ladislav Drlý, primátor Statutárního města Chomutov Marek Hrabáč a další hosté.
Tisková zpráva ze dne 4. září 2019
 

 
 

Nové učebny teoretické výuky vznikly na místě bývalého Technologického parku, který v minulosti ukončil svou činnost a volné objekty odkoupil Ústecký kraj od města Chomutov. Do nových učeben je přesunuta výuka z areálu školy v Údlicích. Žáci se budou učit v  učebnách vybavených novým nábytkem, výpočetní technikou a dalšími nezbytnostmi nutnými pro zabezpečení kvalitního vzdělávání.

Přítomní hosté ocenili nejen vzhled a vybavení areálu, ale také zapojení školy do realizace projektu. Otevřením nového areálu plní Ústecký kraj svůj program na podporu školství a vytváří předpoklady pro zkvalitnění výuky nejen maturitních, ale zejména učebních oborů, které jsou čím dál více žádány na trhu práce.   

01
Zprava: Marek Hrabáč, primátor Chomutova, Ladislav Drlý, náměstek hejtmana pro investice, Petr Šmíd, náměstek hejtmana pro školství a Jiří Mladý, ředitel školy.

02
Zrekonstruované prostory chomutovské školy.

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 4.9.2019 / 4.9.2019 | Zveřejnit od: 4.9.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu