Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Polská delegace z partnerského okresu Ostróda přijela do Ústeckého kraje

Ostróda v ÚK
Delegace z polského okresu Ostróda přijela v rámci partnerské spolupráce do Ústeckého kraje. Oba regiony letos slaví pět let od podpisu vzájemné spolupráce. Před dvěma měsíci jela delegace z Ústeckého kraje do Polska. Hlavním tématem setkání byly oslavy 20. výročí vzniku okresu Ostróda. Nyní přijeli naši severní sousedé poznávat krásy Ústeckého regionu.
Tisková práva ze dne 3. září 2019
 

 
 

Během tří dní, které polská delegace strávila v Česku, se setkala v Bílině s hejtmanem Ústeckého kraje Oldřichem Bubeníčkem a navštívila mnoho zajímavých míst Ústeckého kraje. Skupina v čele se starostou Powiatu Ostróda Andrzejem Wiczkowskim a místostarostou Janem Kacprzykem byla nejvíce nadšena z prohlídky města Děčín či z fotbal golfu, jež si členové výpravy zahráli na Dymníku v Rumburku. Nevynechali ani Uhelné safari na Mostecku či návštěvu mosteckého autodromu či hipodromu.

01
Těžba uhlí na Mostecku.

02
Uhelné safari.

 

03
Na mosteckém autodromu.

 

04
V Děčíně.

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 3.9.2019 / 3.9.2019 | Zveřejnit od: 3.9.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu