Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web > Krajský úřad > Dotazy a odpovědi dle zákona č. 106/1999 Sb.

 

Žádost

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 9. 8. 2019.
 

Odkazy


 
 


Dotaz žadatele:


„Na základě rozporuplných informací týkajících se průběhu jednání mezi zástupci Ústeckého kraje resp. Krajské zdravotní, a.s. a zástupci Města Rumburk resp. Lužické nemocnice a polikliniky, a.s., týkajících se zachování zdravotní péče ve Šluknovském výběžku, žádám tímto o zaslání kopií zápisů ze všech jednání v této věci mezi výše uvedenými subjekty od roku 2016.…“.


Odpověď:


Krajský úřad Ústeckého kraje, odbor zdravotnictví (dále jen „povinný subjekt“) v řízení o žádosti o informace podané podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů (dál jen „InfZ“), ze dne 9. 8. 2019 doručené povinnému subjektu dne 9. 8. 2019, evidované pod JID: 129556/2019/KÚÚK, sděluje:


- k žádosti o zaslání kopií zápisů ze všech jednání ve věci průběhu jednání mezi zástupci Ústeckého kraje, Krajské zdravotní, a. s a Městem Rumburk, že povinný subjekt eviduje pouze dva zápisy z jednání, které zasíláme v příloze:


1)

Zápis ze společného jednání dne 19. 9. 2017 zástupců Ústeckého kraje, města Rumburk, společnosti Lužická nemocnice a poliklinika, a.s. a společnosti Krajská zdravotní, a.s. jehož předmětem je problematika dalšího postupu při zajištění zdravotních služeb ve Šluknovském výběžku, které dosud poskytuje Lužická nemocnice a poliklinika, a.s., včetně 2 příloh


2)

Zápis z jednání ve věci Lužické nemocnice a polikliniky, a.s. dne 17. 6. 2019


 


 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 29.8.2019 / 29.8.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu