Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web > Krajský úřad > Dotazy a odpovědi dle zákona č. 106/1999 Sb.

 

Žádost

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 9. 8. 2019.
 

 
 

Dotaz žadatele:

Na základě informací byl na žádost Ústeckého kraje zpracován audit Lužické nemocnice a polikliniky, a.s. Vzhledem k tomu, že se jedná o veřejný zájem, žádám tímto o zaslání předběžných zpráv z výsledků daného auditu a následně o zaslání konečného výsledku auditu výše uvedené společnosti.“.

 

Odpověď:


Krajský úřad Ústeckého kraje, odbor zdravotnictví (dále jen „povinný subjekt“) v řízení o žádosti o informace podané podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů (dál jen „InfZ“), ze dne 9. 8. 2019 doručené povinnému subjektu dne 9. 8. 2019, evidované pod JID: 129557/2019/KÚÚK, sděluje:

 

- k žádosti o zaslání předběžných zpráv z výsledků auditu Lužické nemocnice a polikliniky, a.s.,

 

Sdělení o poskytnutí informací je zasláno do datové schránky žadatele a požadovaný audit, „Výsledky posouzení využití akciové společnosti Lužická nemocnice a poliklinika pro co nejefektivnější zajištění zdravotní péče prostřednictvím Krajské zdravotní, a.s.", včetně příloh, byl dán k dispozici prostřednictvím aplikace Úschovna Krajského úřadu Ústeckého kraje na odkaze: https://uschovna.kr-ustecky.cz/index.php/s/jecXRM7mKQKPXaa, neboť soubory jsou příliš veliké a datová schránka ani server krajského úřadu, neumožňuje soubory této velikosti odesílat.

Dle § 5 odst. 3 InfZ u mimořádně rozsáhlé informace poskytnuté v elektronické podobě postačí zveřejnit doprovodnou informaci vyjadřující jejich obsah.

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 29.8.2019 / 29.8.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu