Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Žádost

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 5. 8. 2019.
 

 
 

Dotaz žadatele:

Dovoluji si obrátit se na nadepsaný správní orgán, (dále jako "Úřad"), a v režimu zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, v rozhodném znění, (dále jako "Zákon"), požádat o poskytnutí následující informace:

 

1)

prosím o sdělení, zda jsou na území Ústeckého kraje - Statutárního města Teplice registrovány státní či soukromé základní školy s anglickým  vyučovacím jazykem (tj. výuka i "nejazykových" předmětů je vedena v anglickém jazyce)

 

2)

v případě kladné odpovědi na dotaz ad 1) prosím o sdělení celkového počtu těchto základních škol včetně uvedení názvu příšlušné ZŠ a jejího zřizovatele

 

3)

v případě kladné odpovědi na dotaz ad 1) prosím o sdělení informace, zda a pokud ano, v jaké z těchto základních škol je vyučováno dle britských vyučovacích osnov - tzv. British Curriculum

 

4)

v případě kladné odpovědi ad 1) prosím o sdělení informace, na jakou dobu je provozování předmětné/předmětných ZŠ garantováno (do jakého školního roku je provozování předmětné/předmětných ZŠ na základě stávajícího platného oprávnění pokryto).“.

 

Odpověď:


Na území Ústeckého kraje - Statutárního města Teplice nejsou registrovány žádné základní školy s anglickým vyučovacím jazykem. Uvedené platí pro všechny základní školy všech zřizovatelů na celém území Ústeckého kraje.

 

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 13.8.2019 / 13.8.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu