Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web > Krajský úřad > Dotazy a odpovědi dle zákona č. 106/1999 Sb.

 

Žádost

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 12. 7. 2019.
 

 
 

Dotaz žadatele:

„Vážení,

obracím se na vás v zastoupení klienta xxx se žádostí o poskytnutí informace podle § 106/1999 Sb., § 4 na žádost, případně odkazem na aktuálně dostupné uveřejnění požadované informace a to kolaudační rozhodnutí o užívání dopravní komunikace I. třídy č. 8 / E55 v úseku kat. území obce Rtyně nad Bílinou části Velvěty, ve směru od Teplic na Bořislav, km 17.5, v místě napojení na ul. Pražská vedoucí z obce Úpořiny.“.

 

Odpověď:

 

Na základě Vaší žádosti o informaci dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, ve věci kolaudačního rozhodnutí o užívání dopravní komunikace I. třídy č. I/8 v úseku k.ú. Rtyně nad Bílinou, část Velvěty, ve směru od Teplic na Bořislav, km 17,5, v místě napojení na ul. Pražská vedoucí z obce Úpořiny Vám odbor dopravy a silničního hospodářství Krajského úřadu Ústeckého kraje sděluje, že nedisponuje tímto kolaudačním rozhodnutím.

Upozorňujeme, že dle ust. § 154 odst. 1 písm. e) zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, ve znění pozdějších předpisů je vlastník stavby, tj. majetkový správce výše uvedené komunikace I. třídy, Ředitelství silnic a dálnic ČR, Správa Chomutov, Kochova 3975, 430 02 Chomutov, povinen uchovávat po celou dobu trvání stavby dokumentaci jejího skutečného provedení, rozhodnutí, osvědčení, souhlasy, ověřenou projektovou dokumentaci, popřípadě jiné důležité doklady týkající se stavby. Prosím, obraťte se tedy s tímto dotazem přímo na správce této komunikace.

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 30.7.2019 / 30.7.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu