Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Žádost

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 28. 6. 2019.
 

Odkazy


 
 

Dotaz žadatele:

„…žádám Vás tímto v souladu s § 8b zákona o poskytnutí (zveřejnění) seznamu osob, které od Vás přijaly v posledních 24 měsících veřejné prostředky v rámci Operačního program Životní prostředí 2014 – 2020, tj. tzv. „kotlíkových dotací“. Zejména žádáme, aby tento seznam obsahoval jméno a příjemní příjemce veřejných prostředků, tj. typ kotle, ke kterému se konkrétní přijatá dotace vázala.“.

 

Odpověď:

 

Dne 28. června 2019 jsme od Vás obdrželi žádost o poskytnutí informací dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů. Na základě Vaší žádosti týkající se „poskytnutí (zveřejnění) seznamu osob, které přijaly v posledních 24 měsících veřejné prostředky v rámci Operačního programu Životní prostředí 2014 – 2020, tj. tzv. „kotlíkových dotací“, Vám poskytujeme dle § 14 odst. 5 písm. d) zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, požadované informace v seznamu, který tvoří přílohu tohoto dopisu.

V souladu s Vaší žádostí seznam obsahuje jméno a příjmení příjemce veřejných prostředků, obec, kde má příjemce trvalý pobyt, výši přijaté dotace a účel a podmínky poskytnutých veřejných prostředků, tj. typ kotle, ke kterému se konkrétní přijatá dotace vázala.

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 17.7.2019 / 17.7.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu