Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Desítky dětí si vyzkoušely branný závod O pohár hejtmana Ústeckého kraje

Branný závod
Muzeum civilní obrany v Ústí nad Labem hostilo slavnostní vyhlášení branného závodu O pohár hejtmana Ústeckého kraje. Po okresních kolech se v krajském městě uskutečnilo finále, ze kterého vzešli finalisté v jednotlivých věkových kategoriích (od 4. do 9. tříd ZŠ).
Tisková zpráva ze dne 25. června 2019
 

 
 

Sportovní akce, které se letos zúčastnilo 25 tříd z celého regionu, byla pod záštitou hejtmana Oldřicha Bubeníčka. Ten také nemohl chybět na slavnostním ceremoniálu, kde dětem předával medaile, diplomy a těm nejlepším tašky od Ústeckého kraje.

 

Žáci základních škol museli během okresního a krajského kola plnit vědomostní testy na téma civilní obrany a museli také zvládnout testy fyzické zdatnosti (běh, hod granátem či střelbu ze vzduchovky na terč). V nejmladší kategorii vyhrála ZŠ Litvínov – Hamr, mezi páťáky zvítězila ZŠ Mnetěš, mezi šesťáky ZŠ Chabařovice, v kategorii sedmých tříd vyhrála ZŠ Štětí Ostrovní, mezi osmáky dominovali žáci ZŠ Lenešice a v nejstarší kategorii zvítězila ZŠ Duchcov J. Pešaty.


01
Hejtman na slavnostním vyhlášení branného závodu.

02
Každý oceněný žák dostal od hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka medaili.

03
Ti nejlepší i tašky od kraje.

 

04

 

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 25.6.2019 / 25.6.2019 | Zveřejnit od: 25.6.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu