Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Ikona BESIP v Ústeckém kraji Honza Pechout se loučí

01
V rámci jednání Zastupitelstva Ústeckého kraje proběhlo oficiální rozloučení s krajským koordinátorem BESIP Honzou Pechoutem, který po více než 28 letech svou kariéru v problematice bezpečnosti silničního provozu k 30. červnu uzavírá. Za roky úspěšné a příkladné spolupráce mezi Ústeckým krajem, BESIPem a krajskou dopravní policií poděkovali osobně hejtman Oldřich Bubeníček a náměstek pro dopravu Jaroslav Komínek.
Tisková zpráva z 24. června 2019
 

 
 

V průběhu osmnácti let intenzivní spolupráce s Ústeckým krajem se podařilo realizovat 18 krajských kol dopravní soutěže mladých cyklistů, dvakrát zde proběhlo celostátní finále, a dokonce se kraj stal hostitelem i evropského finále této dopravní soutěže. Šest let se pořádá dopravně preventivní akce pro středoškoláky z Ústeckého kraje s velkým dopadem Safety Road a sedm let preventivní akce zaměřená na řidiče kamionů Den pro kamiony.

O významu, spolehlivosti a oblíbenosti Honzy Pechouta a jeho přínosu na pole problematiky prevence a bezpečnosti v silničním provozu svědčí také to, že po dobu jeho osmadvacetiletého působení se vystřídalo 24 ministrů dopravy a 14 vedoucích oddělení BESIP…

1
Honza Pechout převzal z rukou hejtmana Bubeníčka jako poděkování od Ústeckého kraje model do sbírky

2
Náměstek Jaroslav Komínek připravil jako osobní rozloučení tématický dort

3

 

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 24.6.2019 / 24.6.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu