Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Zaber, přidej, nepolevuj!, aneb Jak se klášterecká škola nadchla pro veslování

Česko vesluje
Třetí ročník školní ligy „Česko vesluje“ je už minulostí. V rámci projektu, ve kterém mezi sebou soutěží školy na veslařských trenažerech, se Gymnáziu a Střední odborné škole Klášterec nad Ohří podařilo obhájit loňské vítězství. Spíše než o výsledek šlo o aktivitu, která si získává mezi studenty stále větší oblibu a pomáhá propagovat zdravý pohyb zábavnou formou.
Tisková zpráva ze dne 24. května 2019
 

 
 

Škola se účastní projektu od samého počátku. V loňském roce se účastnili vůbec poprvé a hned zvítězili. Letos vítězství obhájili. Soutěž se konala po celý školní rok a byla rozdělena do čtyř kol. Zakončilo ji finále ve veslařské aréně v Račicích. Soutěžní družstva složená z chlapců, dívek a mixů se snažila ujet ve vymezeném čase co nejdále.

„Studenti se pro veslování nadchli. Pomohl tomu i úspěch z loňského roku, kdy jsme získali veslařský trenažér, na kterém jednak můžeme trénovat, ale také soutěžit. V letošním roce se do projektu zapojilo ještě více studentů, kteří chtěli navázat na loňský úspěch,“ řekla vyučující tělesné výchovy Valentina Kuchařová. Škola má pro příští rok jediný cíl - získat potřetí v řadě pohár pro vítěze.

Sportovní akce je v programu Rodinné stříbro. Více najdete na stránce http://ceskovesluje.cz/.

01
Náměstek hejtmana Petr Šmíd předává zástupkyni vítězné školy trofej.

02
Žáci klášterecké školy s pohárem pro vítěze.

 

03

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 24.5.2019 / 24.5.2019 | Zveřejnit od: 24.5.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu