Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Startuje soutěž pro seniory z Ústeckého kraje

Senioer Art
Hejtman Oldřich Bubeníček vyhlašuje VI. ročník literární soutěže pro seniory v Ústeckém kraji Senior Art 2019. Tématem pro letošní ročník je „Ústecký kraj včera a dnes“ a forma bude opět stejná – poezie (báseň) či próza (povídka).
Tisková zpráva ze dne 30. dubna 2019
 

 
 

Zúčastnit se může každý senior nad 60 let, který žije na území regionu, včetně uživatelů služeb domovů pro seniory v Ústeckém kraji. Termín pro zaslání soutěžních příspěvků je do 30. června 2019 s tím, že slavnostní vyhlášení bude na podzim letošního roku. Soutěžní příspěvky nechť senioři dají do obálky s nápisem „Senior Art 2019“ a pošlou na adresu: Krajský úřad Ústeckého kraje, Bc. Veronika Jarošová, odbor kancelář hejtmana, Velká Hradební 3118/48, 400 02 Ústí nad Labem. Soutěžní díla se autorům nevracejí.

 

Další soutěží bude Nejaktivnější klub seniorů Ústeckého kraje. Přihlášky je nutné poslat do 15. června. Přihláška musí obsahovat výroční zprávu z roku 2018, doklady o spolupráci klubu s městem či jinými organizacemi, propagaci klubu a jeho činnosti a fotodokumentaci z aktivit klubu (výlety, přednášky). „Veškeré doklady nechť kluby posílají poštou na adresu KRS Ústeckého kraje, Dobětická 2333/10, 440 01, Ústí nad Labem,“ zdůraznil předseda KRS Ústeckého kraje Alois Malý.

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 30.4.2019 / 30.4.2019 | Zveřejnit od: 30.4.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu