Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

V Chomutově soutěžili nejlepší obráběči kovů

Obrábšč kovů
Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov uspořádala finálové kolo celostátní soutěže zručnosti pod názvem KOVO Junior 2019 – Obráběč kovů. Organizátorem této soutěže je CECH KOVO ČR a soutěž je zařazena do soutěží České ručičky.
Tisková zpráva ze dne 24. dubna 2019
 

 
 

Do finálového kola postoupilo 20 soutěžících ze 17 středních škol. Soutěžící plnili dva soutěžní úkoly, ve kterých museli prokázat své teoretické a zejména praktické znalosti a dovednosti. Absolutním vítězem se stal soutěžící Jan Juračák z VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice. Hned za vítězem skončil Milan Berka z VOŠ, SPŠ a SŠ služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf.

Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo v historických sklepích areálu Magistrátu města Chomutova za přítomnosti náměstka hejtmana Ústeckého kraje Petra Šmída, náměstka primátora města Chomutova Milana Märce, vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy Dagmar Waicové a zástupkyně ředitele krajského úřadu Moniky Zeman.

01
Chlapci plnili soutěžní úkoly.

02

03
Na 2. místě skončil Václav Berka (vlevo) z varnsdorfské školy.

 

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 24.4.2019 / 24.4.2019 | Zveřejnit od: 24.4.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu