Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Pro žáky Střední školy stavební a strojní v Teplicích se staví moderní komplex

škola
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček přijal nabídku ředitele Střední školy stavební a strojní Teplice Aleše Frýdla a navštívil stavbu autodílen, které budou od příštího roku sloužit k odbornému výcviku žáků učebního oboru automechanik a autoelektrikář.
Tisková zpráva ze dne 24. dubna 2019
 

 
 

Tato stavba je částečně financovaná z evropských fondů a dále Ústeckým krajem. Na tuto stavbu bude navazovat obrovská investice do výstavby nové školy a dále dílen pro karosáře a truhláře. Realizací této stavby se vytvoří jedinečný moderní komplex určený zejména pro vzdělávání učňovské mládeže.

„Ústecký kraj tímto realizuje dlouhodobou strategii podpory školství. Uvědomujeme si význam právě učňovského školství pro budoucnost tohoto kraje. Chceme žákům vytvořit moderní komplex, ve kterém jim bude umožněno pracovat na špičkovém vybavení, aby byli perfektně připraveni pro své budoucí povolání“, řekl hejtman Bubeníček.

„Věříme, že vytvořením tohoto kampusu s nejmodernějším vybavením přilákáme další zájemce o tak žádané učební obory. I přes nárůst počtu žáků na naší škole v posledních letech stále stoupá zájem o absolventy učebních oborů. Vytvořením nového kampusu jistě ovlivníme žáky při rozhodování a následně zvýšíme i počet tak žádaných absolventů. Nové prostředí nám umožní ještě dále zvyšovat úroveň teoretické výuky i odborného výcviku, což je smyslem naší práce“, navázal ředitel školy Aleš Frýdl.

01

02

03
Stavbyvedoucí Petr Hammerle ukazuje hejtmanovi, jak pokračuje stavba komplexu.

 

 


 


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 24.4.2019 / 24.4.2019 | Zveřejnit od: 24.4.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu