Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Kdo získá letos titul potravinářských soutěží Ústeckého kraje?

OAK ÚK
Okresní agrární komora Most zve všechny potravináře, zpracovatele a zemědělce Ústeckého kraje k účasti do soutěží Regionální potravina Ústeckého kraje a Nejlepší potravinářský výrobek Ústeckého kraje – Kraje Přemysla Oráče.
Tisková zpráva ze dne 23. dubna 2019
 

 
 

Přihlášky do soutěží se posílají do 9. května 2019. Slavnostní vyhlášení výsledků obou soutěží se tradičně odehraje na výstavě Zahrada Čech v Litoměřicích 13. září.

Tyto potravinářské soutěže budou i letos v jednotlivých kategoriích hodnotit ty nejlepší výrobky, které pocházejí z našeho regionu. Pravidla obou soutěží jsou velmi podobná. Stačí se podívat, jaké kategorie nabízejí, a do které se výrobek hodí zařadit. Pak už je nutné na uvedenou adresu zaslat potřebné přihlášky a vzorky. Více informací se zájemci dozvědí na www.regionalnipotravina.cz a na webu pořadatele www.kisuk.cz v sekci soutěže potravinářů Ústeckého kraje.

Obě soutěže jsou díky své výjimečnosti zapsány do programu Rodinné stříbro Ústeckého kraje.

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 23.4.2019 / 23.4.2019 | Zveřejnit od: 23.4.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu