Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Den otevřených dveří Regionální fotbalové akademie Ústeckého kraje se vydařil

RFA ÚK
Regionální fotbalová akademie Ústeckého kraje se sídlem v ZŠ Edisonova Teplice uspořádala v Domově mládeže Den otevřených dveří, kam bylo pozváno 34 talentovaných dětí, uchazečů o vstup do akademie. Po dvou trénincích, psychologických a vědomostních testech, vyvrcholil den prezentací RFA Ústeckého kraje.
Tisková zpráva ze dne 17. dubna 2019
 

 
 

Prezentace se zúčastnily všechny tři strany, které podepsaly Memorandum o fungování RFA - za Ústecký kraj hejtman Oldřich Bubeníček, za Statutární město Teplice náměstek primátora Jiří Štábl a za FAČR ředitel Akademií Karel Poborský. V průběhu prezentace rodiče hráčů dostali veškeré informace o jejím fungování, zásadách, podmínkách i sportovní koncepci.

„Jsem opravdu moc rád, že v našem kraji Akademii máme, hodně tomu projektu od začátku fandím. Chceme ji samozřejmě zachovat a vytvářet dál dobré podmínky pro výchovu talentovaných hráčů,” zahájil prezentaci hejtman Oldřich Bubeníček.

Na něj navázal náměstek primátora Teplic Jiří Štábl, jenž potvrdil výstavbu nového hřiště s umělou trávou hned u ZŠ Edisonova, přičemž toto by mělo být hotové ještě v letošním roce. Karel Poborský společně s šéftrenérem akademie Tomášem Heidenreichem rodiče seznámili s konkrétním fungováním akademie v Teplicích.

01
Den otevřených dveří si nenechal ujít ani hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

02
Ředitel Akademií Karel Poborský.

 

02
Rodiče mladých fotbalistů zaplnili Domov mládeže.

 

04
Kluci si museli projít vědomostními testy a psychologickými testy.

 

05
A také dvoufázově potrénovali.

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 17.4.2019 / 17.4.2019 | Zveřejnit od: 17.4.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu