Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hejtman se seznámil s novým předsedou severočeských rybářů

foto
V pracovně hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka se sešli zástupci Českého rybářského svazu za Severočeský územní svaz. Hejtman se při této příležitosti seznámil s novým předsedou svazu Jaroslavem Holým, který byl zvolen na podzim loňského roku. Jednání se zúčastnila také radní pro oblast zemědělství, životní prostředí a venkov Jitka Sachetová.
Tisková zpráva ze dne 8. dubna 2019
 

 
 


„Oceňuji aktivity rybářského svazu nejen v oblasti práce s mládeží, kterou vedou k zájmu o rybaření a celkově vztahu k přírodě, ale také jejich další iniciativu ohledně života okolo vody,“ řekl hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Zástupci rybářského svazu hejtmana informovali o stavu vodních ploch. Aktuálně také probíhá řízení týkající se vyhlášení rybářského revíru na Radovesické výsypce. Rybářský svaz by rád v této rekultivované oblasti vybudoval naučnou stezku pro školy, která by mládež seznámila s historií oblasti, rekultivací a s faunou i flórou. Dále zástupci svazu hejtmana seznámili s plánovanou akcí na hranici kraje a Německa, která se uskutečnila již před dvěma lety.  Mladí rybáři z Ústeckého kraje a sousedního Saska společně čistili břeh řeky Labe a zbavovali ho nečistot a nánosu odpadků.

foto
Hejtman Oldřich Bubeníček vítá místopředsedu Severočeského územního svazu Ivana Bílého.

foto
Nový předseda Jaroslav Holý.

foto
Vpravo bývalý předseda Severočeského územního svazu Miloš Urych.

foto

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 8.4.2019 / 8.4.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu