Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Vernisáž výstavy žáků z litvínovského Hamru

foto
Ve výstavní síni v Bílině byla zahájena výstava prací žáků oboru grafický design ze Střední odborné školy Litvínov – Hamr. Vernisáže se zúčastnil také hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček s rodinou.
Tisková zpráva ze 4. dubna 2019
 

 
 

„V dnešní době mají odborné, technické i řemeslné obory budoucnost. Proto se Ústecký kraj snaží tyto obory podporovat. Žáci z litvínovského Hamru nejenže dobře reprezentují školu na různých soutěžích, ale také Ústecký kraj. O tom, že jsou nadaní, svědčí také tato krásná výstava,“ řekl hejtman Oldřich Bubeníček. „Naši žáci získávají úspěšná umístění na soutěžích, pokračují ve studiu tohoto kreativního oboru i na vysokých školách. Absolvent se uplatní v různých oblastech propagace, reklamy, grafického, reklamního či produktového designu,“ dodává ředitelka školy Jitka Francírková. Střední odborná škola Litvínov - Hamr, příspěvková organizace Ústeckého kraje, v současné době vzdělává okolo 500 žáků v deseti oborech. Obor grafický design byl otevřen v roce 2008.

foto
Hejtman Oldřich Bubeníček s ředitelkou školy Jitkou Francírkovou.

foto

foto

foto

 

 

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 4.4.2019 / 4.4.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu