Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Domovy sociálních služeb Litvínov – Janov se těší z nové zahrady

foto
Novinkou v Domovech sociálních služeb Litvínov – Janov je kompletně zrekonstruovaná zahrada. Slavnostního otevření revitalizované zahrady se zúčastnil také 1. náměstek hejtmana Martin Klika.
Tisková zpráva ze dne 4. dubna 2019
 

 
 

„Snažíme se o to, aby organizace spravované Ústeckým krajem nabízely kvalitní služby a plnily potřeby klientů. K tomu rozhodně přispěje i tato krásně zrekonstruovaná zahrada, která se jistě stane oblíbeným volnočasovým a odpočinkovým místem klientů domova,“ řekl 1. náměstek hejtmana Martin Klika.  V zahradě byla ošetřena a vysazena nová zeleň, došlo k úpravě i vysetí nových trávníků. Dále byly vybudovány nové cesty ze zámkové dlažby, aby klienti domovů mohli zahradu pohodlně užívat, včetně klientů na vozíčku. V zahradě je pro klienty vybudováno hřiště na pétanque, venkovní šachy i vyvýšené záhony s bylinkami.  Revitalizaci zahrady ve výši čtyř milionů korun zajišťoval Odbor regionálního rozvoje Ústeckého kraje z dotačního titulu Operačního programu životní prostředí 2014 – 2020.

foto

foto
Slavnostního otevření zahrady se zúčastnil také 1. náměstek hejtmana Martin Klika. Vpravo ředitel domovů Vladimír Vopelka.

foto

foto


 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 4.4.2019 / 4.4.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu