Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Na Červeném hrádku se volilo vedení Euroregionu Krušnohoří

Euroregion
Na zámku Červený hrádek v Jirkově se konala valná hromada české části Euroregionu Krušnohoří. Na jejím programu byla mimo jiné volba patnáctičlenné rady tohoto sdružení. Za město Most byl do rady euroregionu zvolen Vlastimil Vozka, radní města Mostu, který se stal i jeho předsedou.
Tisková zpráva ze dne 1. dubna 2019
 

 
 

Valné hromady se účastnil i hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. „Spolupráce kraje a euroregionu je výborná. Ve všech jeho komisích jsou zástupci kraje. Euroregion se podílí na akcích kraje,“ podotkl hejtman. 

Euroregion Krušnohoří tvoří v současné době na české straně 111 obcí a organizací, na saské straně jsou to dva zemské okresy, Krušnohorský a Středosaský, a další partneři. Mezi zakládající členy tohoto sdružení patří město Most.

01
Členové Euroregionu Krušnohoří - první řada zleva: Karel Honzl, místostarosta Podbořan, Radek Reindl, starosta Podbořan, Petr Červenka, starosta Meziboří a Jan Paparega, primátor Mostu.

02
Vedle hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka byla Darina Kováčová, starostka Jirkova.

 

 


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 1.4.2019 / 1.4.2019 | Zveřejnit od: 1.4.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu