Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

POZVÁNKA - 9.4.2019 Otevření HZS v průmyslové zóně Triangle

 

 
 

Vážení kolegové,

 

rádi bychom vás ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Ústeckého kraje pozvali na otevření a zároveň i zahájení provozu požární stanice v areálu průmyslové zóny Triangle na Lounsku. Akce se uskuteční v úterý 9. dubna od 10:00 hodin přímo v prostorách stanice. Slavnostního otevření se zúčastní hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, generální ředitel Hasičského záchranného sboru ČR Drahoslav Ryba, krajský ředitel Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje Roman Vyskočil, vedení společnosti Nexen Tire Europe a vedení sousedních obcí i HZS dalších krajů. Jedná se o významnou investiční akci Ústeckého kraje v hodnotě 97 milionů korun.

 

Přesnou adresu i GPS souřadnice najdete v přiložené pozvánce.

 

Na tuto akci je nutné se akreditovat. Požádám vás tedy o potvrzení účasti na e-mail: strycharzova.j@kr-ustecky.cz do pátku 6.4.2019

 

Děkuji a budeme se těšit na vaši účast.

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 28.3.2019 / 28.3.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu