Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Ústecký kraj podepsal spolupráci s Krajskou agrární komorou

Sachetová smlouva
Na hejtmanství se uskutečnil podpis rámcové smlouvy o regionální spolupráci Ústeckého kraje s Krajskou agrární komorou, kterou podepsal její předseda Jaroslav Brožka. Za Ústecký kraj byla přítomna také Jitka Sachetová, radní pro kulturu a památkovou péči, zemědělství, životní prostředí a venkov.
Tisková zpráva ze dne 28. března 2019
 

 
 

„Ústecký kraj a Krajská agrární komora mají společně za cíl koncepčně zlepšovat podmínky pro rozvoj hospodářsko – podnikatelského prostředí v oblasti zemědělství a venkova a vytvářet tak z Ústeckého kraje atraktivní místo pro práci a život,“ uvedla radní Jitka Sachetová. Ústecký kraj považuje Krajskou agrární komoru Ústeckého kraje za významnou nevládní organizaci působící na úseku zemědělství a venkova ve všech okresech kraje. A to buď přímo nebo prostřednictvím okresních agrárních komor či místních akčních skupin.


Podle předsedy Jaroslava Brožky si je Krajská agrární komora Ústeckého kraje vědoma vlivu zastupitelstva a dalších volených orgánů kraje na reálné prostředí regionu, včetně vlivu na vytváření podmínek pro zlepšování životního a prostředí i vytváření podmínek pro podnikatelské prostředí v zemědělské oblasti a na venkově. Bez podpory a pomoci státní správy a samospráv není možné efektivně dosáhnout co nejlepších výsledků v těchto oblastech.


Smlouva definuje jako hlavní formy spolupráce např. společné vytváření podmínek pro stabilizaci zemědělského podnikání a pro zlepšování životního prostředí ve venkovských oblastech Ústeckého kraje, spolupráci za účelem zajištění vysoké úrovně rozhodovacího procesu orgánů státní správy a samospráv v oblasti zemědělského podnikání, spolupráci na akcích regionálního významu za účelem propagace zemědělství, zvýšenou pozornost střednímu odbornému zemědělskému školství tak, aby zejména jeho praktická úroveň zajišťovala přípravu absolventů pro jejich uplatnění v zemědělské praxi.

01
Jaroslav Brožka podepisuje rámcovou smlouvu.

02
Podepsáno!

 

 
 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 28.3.2019 / 28.3.2019 | Zveřejnit od: 28.3.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu