Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hejtman se sešel s novou starostkou Velkých Žernosek Jaroslovou Rúfusovou

foto
Po loňských podzimních komunálních volbách se nově starostkou obce Velké Žernoseky stala Jaroslava Rúfusová, která se nyní osobně seznámila s hejtmanem Ústeckého kraje Oldřichem Bubeníčkem na společném jednání. Uvedla, že průměrný věk nově zvoleného zastupitelstva obce je 36 let.
Tisková zpráva ze dne 26. března 2019
 

 
 

Starostka hejtmana seznámila se svými plány na zlepšování života občanů v obci po svém nástupu do funkce a pozvala ho na kulturně-společenské akce, které se letos odehrají ve Velkých Žernosekách. V sobotu 18. května se v obci uskuteční Žernosecký košt a poslední zářijový víkend pravý břeh Labe ožije oblíbeným vinobraním. Hejtman také zmínil možnosti využití krajských dotací a podpory.

Dalším bodem jednání byla také stávající situace týkající se vlakové zastávky Velké Žernoseky, která se nenachází přímo v obci a kterou by místní velmi uvítali. O vybudování stanice usilovalo už předchozí vedení obce. Nové vedení o vzniku zastávky aktuálně jedná. Dále v obci aktuálně řeší obnovu veřejného osvětlení.

foto

foto


 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 26.3.2019 / 26.3.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu