Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

POZVÁNKA 7.3. - Novinářský den se seriálem ČT SEVER

 

 
 

Vážení novináři,

 

Česká televize ve spolupráci s Filmovou kanceláří Ústeckého kraje Vás zvou na natáčení kriminálního thrilleru SEVER v Ústí nad Labem-Neštěmicích. Jedná se o pozvání "na plac", především o prezentaci projektu, rozhovory, atp. Rádi se s Vámi potkáme ve čtvrtek 7. března v dopoledních hodinách při realizaci scény „přepadení pošty“. K dispozici Vám budou herci Jiří Mádl, Štěpán Benoni, režisér Robert Sedláček, producent FilmBrigade Petr Bílek a kreativní producent České televize Jan Lekeš.

V případě zájmu prosím do středy 6. března kontaktujete Daniel.Marsalik@ceskatelevize.cz pro bližší informace a upřesnění místa.

Šestidílný seriál bude příběhem nadějného kriminalisty, který věří ve spravedlnost a čest, tudíž nezůstane lhostejný ke korupci svých nadřízených. Za to je ale následně potrestán a z vyšetřovatele se tak stává vyšetřovaný. Dramatická série vychází z atraktivního prostředí policie, s několika liniemi a překvapivými zvraty, které umožňují poznat způsob fungování nejsilnější státní mocenské organizace ve všech jejích složkách, jejich propojení i soupeření.
 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 4.3.2019 / 4.3.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu