Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Krajské setkání Svazu měst a obcí proběhlo na krajském úřadě

1
Tradiční každoroční krajská setkání zahájil Svaz měst a obcí České republiky tentokrát v Ústeckém kraji. Na krajském úřadě se sešli představitelé obcí, měst a primátoři statutárních měst a nechyběl ani hejtman Oldřich Bubeníček. Právě Teplice z Ústeckého kraje se v nedávné době staly posledním statutárním městem, které přistoupilo do SMO.
Tisková zpráva z 12. února 2019
 

 
 

„Jsem rád, že je Ústecký kraj v něčem první, že letošní krajská setkání zahajujeme právě u nás. Oceňuji projekt svazu na spolupráci se Zakarpatím a chtěl bych zde připomenout, že Ústecký kraj již s touto oblastí spolupracuje delší dobu a velmi úspěšně. Mohu jmenovat otevření Českého domu regionu v Užhorodě, darování sanitního vozu od Krajské zdravotní, a. s., předání hmotných darů pro složky záchranářů v Zakarpatské oblasti a jako vrchol festival České dny v Zakarpatí, který proběhl s velkým ohlasem v září loňského roku,“ řekl v úvodním proslovu hejtman Bubeníček.

Dále se představila nová výkonná ředitelka Svazu měst a obcí Radka Vladyková, která je ve funkci, již převzala po Pavlu Drahovzalovi, od 1. února letošního roku. Poděkovala všem partnerům krajských setkání a seznámila účastníky se strukturou, posláním a aktivitami svazu.

Na jednání se řešila příprava nového programovacího období pro roky 2021 – 2027, projekty svazu, příprava sčítání obyvatel v roce 2021 a také změna stanov a volba orgánů svazu.

Akce proběhla pod záštitou hejtmana Oldřicha Bubeníčka.

1
Setkání zahájil hejtman Oldřich Bubeníček, vedle něj primátor Teplic Hynek Hanza

2
V popředí poslankyně za Ústecký kraj Eva Fialová, vedle hejtmana výkonná ředitelka SMO Radka Vladyková, primátor Ústí nad Labem Petr Nedvědický a primátor Chomutova Marek Hrabáč

3

4

 

 

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 12.2.2019 / 12.2.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu