Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

CzechInvest a krajský úřad pořádají pro podnikatele Ústeckého kraje konzultační den

CzechInvest
Regionální kancelář agentury CzechInvest pro Ústecký kraj pořádá v úterý 26. února od 10 do 15 hodin v Asistenčním centru Most konzultační den pro podnikatele. Cílem akce budou individuální konzultace podnikatelských záměrů v rámci podpory pro začínající i stávající podnikatele, programů z OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost či konzultace k podpoře exportu a služeb CzechInvestu.
Tisková zpráva ze dne 12. února 2019
 

 
 

Přítomni budou zástupci agentur CzechInvest, Agentury pro podnikání a inovace, CzechTrade, TA ČR a Krajského úřadu Ústeckého kraje. Konzultace jsou bezplatné. Závaznou registraci je možné učinit nejpozději do 22. února 2019 e-mailem na adresu ustinadlabem@czechinvest.org či telefonicky na čísle 296 342 988. V emailové registraci, prosím, uveďte jméno, název společnosti a kontakt na vás. Konkrétní hodina konzultace Vám bude potvrzena ze strany regionální kanceláře.


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 12.2.2019 / 12.2.2019 | Zveřejnit od: 12.2.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu