Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Mostecký hospic převzal z rukou představitelů oblíbeného seriálu šek na téměř sto tisíc

Hospic
„Za peníze pořídíme našim nemocným klientům léky a náplasti tišící bolest,“ prohlásila na slavnostním předání šeku ředitelka Hospicu v Mostě Blanka Števicová. Šek v hodnotě 93 921 korun jí předal za přítomnosti režiséra seriálu Most! Jana Prušinovského a představitele hlavní role Luďana v podání herce Martina Hofmanna kreativní producent České televize Michal Reitler.
Tisková zpráva ze dne 6. února 2019
 

 
 

Celková částka se vybrala při prosincových předpremiérách seriálu Most! v Ústí nad Labem, Ostravě, Plzni, Praze a ve městě Most. Akce v hospicu se zúčastnili i primátor Mostu Jan Paparega i náměstek hejtmana Ústeckého kraje Zdeněk Matouš. A nakonec dorazil k překvapení všech i Zdeněk Godla, který v komediálním osmidílném seriálu ztvárnil Frantu.

„Seriál Most! je jeden z důvodů, proč se těším na pondělí. Fantastický projekt plodí fantastické myšlenky a jednou z nich je i darování peněz pro tyto účely,“ řekl náměstek hejtmana Zdeněk Matouš.

Seriál Most! tvůrčího dua Jan Prušinovský, Petr Kolečko, se těší velké divácké oblibě. Každé pondělí jej sleduje v televizi kolem milionu diváků. Seriál trhá rekordy také v odložené a internetové sledovanosti. Díky ní je živá sledovanost navýšena o čtyřicet šest procent.

 

01
Režisér Jan Prušinovský (druhý zleva), Martin Hofmann a primátor Mostu Jan Paparega.

02
U předání šeku byl také náměstek hejtmana Zdeněk Matouš (vlevo).

 

03
Nakonec přišel i představitel Franty Zdeněk Godla, se kterým se Martin Hofmann přátelsky zdravil.

04
Na úspěšném seriálu se podílela i Filmová kancelář Ústeckého kraje, kterou na akci prezentovaly Barbora Hyšková (vpravo) a Helena Matuščinová.

06
Popularita hlavních hrdinů seriálu je v těchto dnech hodně velká.

 

 

 
 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 6.2.2019 / 6.2.2019 | Zveřejnit od: 6.2.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu