Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Studenti vědí, jak se bezpečně chovat na internetu. Získali za to ceny

foto
Internet – dobrý sluha, špatný pán. V dnešní době je stále aktuálnější znalost on-line prostředí a s ním spojená problematika elektronické bezpečnosti. Žáci a studenti základních a středních škol se opět mohli zapojit do soutěže s projektem „Kraje pro bezpečný internet“ a vyhrát hodnotné ceny. Na Krajském úřadě Ústeckého kraje proběhlo předání cen výhercům krajského kola finále této soutěže.
Tisková zpráva ze dne 29. ledna 2019
 

 
 


Ceny výhercům předal náměstek hejtmana pro oblast školství, mládeže a sport Petr Šmíd a zástupce Microsoftu Karel Klatovský. Smyslem soutěže je podpora prevence v oblasti elektronické bezpečnosti mládeže a preventivní aktivity snižující míru elektronické kriminality na území jednotlivých krajů.

V rámci krajského finálového kola Kvízu PLUS první příčku obsadil David Naď ze Střední odborné školy energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnické školy, Chomutov, druhé místo získal David Král z mostecké Soukromé střední školy pro marketing a ekonomiku podnikání a třetí místo obsadil Dominik Ernest ze Základní školy s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky v Teplicích. Oceněna byla také čtvrtá Natálie Kušnirová a pátý Honza Kotáb.

 

V kategorii Kvíz byli vylosováni Natálie Mazurová, Michal Arnold a Stanislav Zatloukal, kteří také obdrželi hodnotné ceny.

Ceny do soutěže věnoval Microsoft, CZ.NIC a Ústecký kraj. Kraje pro bezpečný internet je projekt Asociace krajů České republiky. Více informací najdete na webu www.KPBI.cz

foto
V rámci krajského finálového kola Kvízu PLUS první příčku obsadil David Naď a jednou z cen, kterou získal, byl Xbox.

foto
Ceny předával náměstek hejtmana pro oblast školství, mládež a sport Petr Šmíd.

foto
Dominik Ernest obsadil třetí místo.

foto
V kategorii Kvíz byla vylosována Natálie Mazurová.

foto

foto

foto


 

 

 

 

 


 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 29.1.2019 / 29.1.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu