Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Nový portál pro vyhledávání jízdních řádů DÚK

jř
Na adrese jr.dopravauk.cz běží od začátku letošního roku nový portál pro zobrazování jízdních řádů Dopravy Ústeckého kraje cestujícím. Portál a rozsáhlý „neviditelný“ systém pro automatické zveřejňování jízdních řádů vyrobila společnost Chaps s.r.o.
 

 
 

Díky tomuto systému zveřejňování jízdních řádů a díky též právě dokončenému vyhledávači spojení DÚK a novému kalkulátoru jízdného DÚK byly modernizovány stránky integrované dopravy www.dopravauk.cz. Portál nahradil dosavadní méně vyhovující vkládání jízdních řádů na web. Nově nabízí i souhrnné jízdní řády na vybraných trasách. Portál zatím neřeší zveřejňování výluk a výlukové listy a neexistuje možnost snadno propojit výlukový list s dotčenými linkami. Cílem proto je, aby funkce portálu pro jízdní řády byla do budoucna rozšířena i o doplňování informací o výlukách.

 

 
Zodpovídá: Ing. Michaela Morrice Zárybnická
Vytvořeno / změněno: 18.1.2019 / 18.1.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu