Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Malý Jakub, první miminko roku 2019 v Ústeckém kraji, dostal plyšového medvěda

Miminko 2019
Čtrnáct minut po půlnoci se v ústecké Masarykově nemocnici narodil Jakub Šmejkal, první miminko Ústeckého kraje za rok 2019. Měřil 51 cm a vážil 3 870 g. Maminkou je Martina Strohová z Ústí nad Labem.
Tisková zpráva ze dne 2. ledna 2019
 

 
 

Druhého ledna jí přišel poblahopřát i 1. náměstek hejtmana Ústeckého kraje Martin Klika. „Moc rád bych poblahopřál šťastným rodičům malého Kubíka. Všem bych jim chtěl popřát hlavně to zdraví a ať se jim v našem Ústeckém kraji krásně bydlí,“ řekl Klika. S ním byl v porodnici také primátor Ústí Petr Nedvědický a nechyběl samozřejmě ani otec malého Kubíka.

V dalších porodnicích, které spadají pod Krajskou zdravotní, a. s., se v mostecké nemocnici 1. ledna narodil ve 14.05 hodin Filip Levý. Datum narození 1. ledna bude mít v rodném listě také napsané Laura Ferencová, která přišla na svět (13.26 hodin) v porodnici chomutovské nemocnice.


01
Mamince blahopřál 1. náměstek hejtmana Ústeckého kraje Martin Klika.

02
Šťastná rodinka.

03

 

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 2.1.2019 / 2.1.2019 | Zveřejnit od: 2.1.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu