Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Zaměstnavatelé opět hodnotili školy v kraji. Nejlepšími byly ty z Ústí, Děčína a Teplic

01
Regionální kolo prestižní soutěže „Škola doporučená zaměstnavateli“ zná své výsledky. Mezi všemi středními školami Ústeckého kraje zvítězila Střední průmyslová škola Ústí nad Labem, Resslova 5. Druhé místo obsadila VOŠ a SPŠ Děčín. Třetí skončila Střední škola AGC Teplice.
Tisková zpráva ze dne 17. prosince 2018
 

 
 

V rámci soutěže, kterou organizuje Svaz zaměstnavatelů, hodnotí firmy školy podle připravenosti a uplatnitelnosti jejich absolventů na trhu práce. Druhé oceněné škole, děčínské průmyslovce, daly například svůj hlas firmy, které netrpělivě čekají na její absolventy ve všech oborech, které škola nabízí: strojírenství, stavebnictví, elektrotechnika i doprava. „Pro žáky základních škol a veřejnost bude připraven na naší škole Den otevřených dveří, který se bude konat ve čtvrtek 24. ledna 2019 od 14 do 18 hodin,“ uvedla Alexandra Sklenářová z děčínské průmyslovky.


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 17.12.2018 / 17.12.2018 | Zveřejnit od: 17.12.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu