Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Den stavitelství a architektury na kadaňské stavebce

Den architektury
Na Střední průmyslové škole stavební a Obchodní akademii v Kadani se uskutečnil za účasti významných hostů tradiční Den stavitelství a architektury. K nejvýznamnějším hostům patřili emeritní rektor ČVUT v Praze, místostarosta Kadaně Jan Losenický či starosta Klášterce nad Ohří Štefan Drozd.
Tisková zpráva ze dne 29. listopadu 2018
 

 
 

Na úvod byly předány Ceny absolventů vybraným žákům stavebních oborů za reprezentaci školy v uplynulém školním roce. Řediteli školy Zdeňku Hrdinovi byla předána pamětní medaile k 310. výročí založení Českého vysokého učení technického v Praze. Tato medaile je oceněním spolupráce kadaňské školy s nejstarší českou technickou univerzitou.

Nedílnou součástí byly prezentace z oblasti stavebnictví zaměřené na akce k 100. výročí vzniku Československa, na technické památky a památky královské Kadaně. Návštěvníci školy měli možnost prohlédnout si výstavu fotografií žáka školy Martina Motlíka. Letošní Den stavitelství byl obohacen také připomenutím 25. výročí založení Obchodní akademie v Kadani.

01
Absolventi školy dostali ceny.

02
Ředitel školy s diplomem a medailí.

 

03

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 29.11.2018 / 29.11.2018 | Zveřejnit od: 29.11.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu