Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Ústecký kraj zrekonstruoval DOZP Brtníky pro větší komfort uživatelů

2
Domov pro osoby se zdravotním postižením Brtníky se dočkal rekonstrukce a byl opět předán do užívání klientům pobytové sociální služby. Rekonstrukce proběhla v souladu s požadavky na transformaci a humanizaci sociální služby a objekt tak nabídne více komfortu, pohodlí a soukromí.
 

 
 

V objektu vznikly tři na sobě nezávislé domácnosti o celkovém počtu 16 lůžek. Každá domácnost o maximálně 6 lůžkách je standardně vybavena kuchyňkou s obývacím pokojem, sociálním zázemím a ložnicemi. Objekt je bezbariérový, vybavený výtahem. Došlo také k celkovému zateplení budovy a k opravě střechy včetně střešní krytiny.

Slavnostního předání do užívání se kromě dalších hostů zúčastnili vedoucí odboru sociálních věcí Petra Lafková a vedoucí odboru regionálního rozvoje Pavel Hajšman, oba z krajského úřadu.

Rekonstrukce byla financována z Integrovaného regionálního operačního programu Rozvoj sociálních služeb v sociálně vyloučených lokalitách za přispění Ústeckého kraje.

Zdroj, foto: Ing. Petra Lafková

1
Nové interiéry domova v Brtníkách

2

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 29.11.2018 / 29.11.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu